Bodymod Moments




5,87 €6,90 €
-15%
Tuotekuvaus
Nimi: Rengas jalokivellisellä kolmiolla
SKU: Ring-140
Merkki: Bodymod Moments
Lukitustyyppi: Taivutettava
Korutyyppi: Rengas
Sijoitus: Tragus, Rook, Nenänsivu, Korvalehti, Helix, Anti-helix
Pallonkoko: 4 mm.
Pinnoite: Tavallinen pinnoite
Kappalemäärä: 1
Design: Kolmio
Onko koru pinnoitettu?: Kyllä, koko koru
Kuvaus
Tämä upean moderni lävistysrengas jalokivikoristeisella kolmiolla sopii useisiin lävistyksiin, kuten nenälävistykseen. Kiinnitä huomiota kuitenkin renkaan kokoon, sillä sen paksuus on vain 0,8 mm ja halkaisija 8 mm.
Rengas on valmistettu messingistä, joka on hieman pehmeämpi, kuin kirurginteräs esimerkiksi. Sen vuoksi korun taivuttaminen sen avaamiseksi ja sulkemiseksi on huomattavasti helpompaa.
Kuten voit huomata tuotekuvista, rengas on saatavilla eri väreissä. Tämä on saavutettu päällystämällä rengas erilaisilla pinnoitteilla - kuten 14 karaatin kullalla kultaisissa malleissa.
Rengasta koristava kolmiodesign on koristeltu useilla kirkkailla jalokivillä, jotka tekevät siitä upeasti kimaltelevan.
Vaitse nyt suosikkisi yllä olevasta valikosta, laita tyylikäs rengas ostoskoriisi ja pian lävistyksesi on kauniisti koristeltu.
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole! Napsauta oikealla olevaa painiketta lähettääksesi omasi!