Bodymod Trend
Titaanilabret – kivikukka-asetelma



Materiaali: Titaani
Väri: Hopea
Valitse Korukiven väri



Paksuus: 1,2 mm
Valitse Pituus
5.0(2 reviews)
Rating
Super
Ostin Helixin 6 mm version, pelkäsin, että se olisi liian suuri tai että 6 mm olisi liian pieni... mutta kaikki on hyvin, se on näyttävä kappale. 6 mm istuu kauniisti korvalla, se ei nouse kuten 8 mm helixissä.
BrigiVerified purchase
Käännetty tekoälylläRating
Kauniimpi kuin luulin
Ostin sen korvapitkelle, pelkäsin, ettei se näyttäisi hyvältä. En voisi olla enemmän väärässä, se on erittäin kaunis, ei liian iso, ja kivet kimaltelevat kauniisti, sillä ei ole 'korus'-efektiä. Se koristaa korvaa kauniisti.
LucaVerified purchase
Käännetty tekoälyllä
Kulumisnopeus
Jokapäiväiseen käyttöön
Bioyhteensopivuus
Hypoallergeeninen
Vedenkestävyys
Vedenkestävä
Elinikä
Kestävä
Käyttömukavuus
Käyttäjäystävällinen
Nimi: Titaanilabret – kivikukka-asetelma
SKU: Labret-153
Merkki: Bodymod Trend
Paksuus: 1,2 mm
Lukitustyyppi: Sisäkierteet
Korutyyppi: Labret, Flatback
Sijoitus: Korvalehti, Helix, Conch, Anti-helix
Materiaali: Titaani
Väri: Hopea
Korukiven tyyppi: Kuutiollinen zirkonia
Kappalemäärä: 1
Design: Kukka
Design Height: 14 mm
Flash label: Ota 3, Maksa 2
Tämän labretin valmistusmateriaali on kestävin ja lävistyskoruille suositeltavin titaani. Sisäkierteinen lukitusmekanismi tarkoittaa sitä, että koristeosassa on kierteinen nuppi, joka ruuvataan tapin sisään. Näin labretin asettaminen ei raavi lävistyksen ihoa.
Koristeena on kummallakin puolella kahden korukiven kehystämä kukka. Koristeen pituus on noin 14 mm. Kukka on 4 mm ja ympäröivät kivet kukin 2 mm.